Publikace

Časopis Gymnasion

Časopis pro zájemce z oblasti vzdělávání, využití volného času, zážitkového učení, personalistiky a neformálního vzdělávání, pro něž může být zážitek zajímavým pedagogickým prostředkem.

Instruktorský slabikář

Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pedagogiky.

Fenomén Foglar

Sborník vydaný ke 100. výročí Foglarova narození sleduje Jaroslava Foglara a jeho dílo z hlediska současné podoby zážitkové pedagogiky.

Zlatý fond her

Zlatý fond her I

Nejznámější a nejúspěšnější hry pro dospívající a dospělé, které vznikly na kurzech Prázdninové školy Lipnice během prvních dvaceti let trvání tohoto experimentálního střediska výchovy v přírodě.

Zlatý fond her II

Druhý díl úspěšného sborníku her Prázdninové školy Lipnice. Neocenitelný pomocník pro všechny, jimž se výchova a vzdělávání staly nezbytnou životní náplní a posláním.

Zlatý fond her III

Nejnovější hry shromážděné k jubileu 30 let působení Prázdninové školy Lipnice. Kniha obsahuje zhruba 60 strukturovaných her, které se soustřeďují na rozvoj osobnosti a vzájemných vztahů ve skupině.

Zlatý fond her IV

Čtvrtý díl úspěšné série her vytvořených pro kurzy Prázdninové školy Lipnice. Formování osobnosti, utváření týmových vazeb a zvyšování efektivity týmů, působení skupin při řešení náročných situací jsou hlavními cíli těchto her.

Prázdninovková trička

Dámské triko "Jsem srdcař PŠL"

Bílé, růžové a modré triko v dámských velikostech S - XL. Více fotek pod odkazem "Koupit".

Dětské triko "Jsem srdcař PŠL"

Červené a modré triko v dětských velikostech 128 a 140. Více fotek pod odkazem "Koupit".

Pánské triko "Jsem srdcař PŠL"

Hnědé, červené a modré triko v pánských velikostech S - XL. Více fotek pod odkazem "Koupit".

LÍBÍ SE VÁM, CO DĚLÁME?

Podpořte nás

Podpořit nás je jednodušší, než si myslíte. Mluvte o nás. Doporučte naši práci. Dejte nám lajk a sdílejte naše příspěvky na sociálních sítích. Pokud nás chcete podpořit finančně, materiálně nebo odbornou znalostí, napište nám.

30

Chcete vědět všechno jako první?
Odebírejte náš newsletter.
E-mailová adresa není ve správném formátu. Zadali jste již přihlášený e-mail. Něco se pokazilo. Zkuste to znovu.